Sık Sorulan Sorular

Merak ettiğiniz ve sıkça sorduğunuz bazı soruları yanıtladık.

Faaliyetimizi “ihracat koçluğu” olarak düşünebilirsiniz. Firmanıza ihracat yapmayı öğretiyoruz. Yapıyorsanız geliştirmeniz gereken noktalar konusunda yardımcı oluyoruz. İhracat operasyonunu beraber yönetiyoruz. İhracat işlemleri sizin firmanız üzerinden gerçekleşiyor.

Aracı firma olarak faaliyet göstermiyoruz. Size nasıl müşteri bulunacağını, ihracattaki teslim ve ödeme şekillerini öğretiyoruz. İhracata dair tüm işlemlerde size yardımcı oluyoruz. İhracat, firmanız üzerinden gerçekleşiyor.

Bütçe değerleri, firmaların talep ettiği hizmete göre değişmektedir. Detaylı bilgi için bilgi@ihracateksperi.com üzerinden irtibata geçebilirsiniz.

Aracı firma olmadığımız için bu şekilde çalışmıyoruz. Firmanız ve ürününüz için özel bir çalışma yaptığımız için aylık belirli bir ücret almak durumundayız.

İhracat, sadece operasyon kısmından oluşmamakta. Birçok firma işin sadece operasyon kısmına odaklanıyor. Ürün için hedef pazar belirlemeden ihracat yapmaya niyetlenmek enerjinin ve maddi kaynakların gereksiz yerlerde tüketilmesi anlamına gelebilir. Öncelikle hedef tespiti ve potansiyel alıcı firmaların tespiti gereklidir. ihracateksperi.com olarak hedef pazar tespiti ile başlıyoruz. Operasyon kısmında da her işlemin risklerini ve getirilerini size tek tek belirtiyoruz. Tanıdığınız firmalar, kendi faaliyetlerinin yoğunluğu sebebiyle size her konuda bilgi verme konusunda eksik kalabilirler.

error: Content is protected !!

İhracat Eksperi Akademi Mart 2023 programı hakkında detaylı bilgi almak istiyorum.